canias-erp-nedir
canias-erp-nedir

Canias ERP Nedir? Canias ERP Programı Modülleri 2023

Canias ERP nedir, modülleri ve Canias ERP programı özelliklerinden bahsedeceğiz. Canias ERP eğitimi alabileceğiniz, demo talep linkini ve Canias ERP fiyat listesini yazımızda paylaşacağız.

Canias ERP Nedir?

Canias ERP işletim sistemine bağımlı olmadan, kullanıcı dostu arayüze sahip, açık kaynak kodlu, web tabanlı, çok dil destekli ve her sisteme entegre olabilen nesne tabanlı Java dilinde yazılan ve geliştirilen bir ERP programıdır.

Bakınız: ERP Nedir?

Canias programı Ne İşe Yarar?

CANIAS ERP her büyüklükteki işletmelere uygun esnek ve entegre bir ERP programıdır. CANIAS ERP programı, planlama, satın alma, malzeme yönetimi ve üretim, satış, crm, finans, proje ve doküman yönetimi gibi iş süreçlerini yönetmeye yarar.

Canias ERP Hakkında

IAS(Industrial Application Software), ERP çözümleri, otomasyon, IoT ve iş zekası gibi sektörel çözümler sunan Almanya merkezli Türk iş insanı Yaşar Hakan Karabiber tarafından kurulan bir yazılım geliştirme şirketidir.

1000’den fazla müşteri ve 30.000’den fazla kullanıcısı ile 32 ülkede 16 dilde hizmet vermektedir. Almanya, Türkiye, Hindistan, Birleşik Arap Emirlikleri, Güney Kore, İsviçre ve Amerika Birleşik Devletleri’nde ofisleri bulmaktadır.

Canias ERP açılımı Collaborative Application Network by İAS kelimelerin kısaltılmasıdır. Canias okunuşu yazıldığı CANİASERP gibi okunmaktadır.

Canias ERP Programı Modülleri

  • Ortak
  • Destekleyici
  • E-Dönüşüm
  • Finansal Yönetim
  • İnsan Kaynakları Yönetimi
  • Lojistik
  • Proje ve Üretim Yönetimi
  • Stratejik Planlama

Detaylı ve Tüm Canias ERP modülleri için bakınız.https://www.canias40.com/tr/erp/caniaserp-modules

Canias ERP fiyat listesi paylaşmamaktadır.https://configurator.canias40.com/session linkten işletmenizde istediğiniz modülleri seçerek Canias ERP fiyatlarını görebilirsiniz.

Canias ERP demo sürümünün kullanım video Canias ERP Youtube kanalında bulabilirsiniz.

Bakınız: ERP Modülleri ve İşlevleri

Canias ERP Eğitimi

Canias ERP egitimi almak istiyorsanız Canias ERP youtube kanalında veya udemy bulunan Canias ERP temel egitimini satın alabilirsiniz.

Youtube:https://www.youtube.com/@canias40/playlists

Udemy:https://www.udemy.com/course/caniaserp-genel-bilgilendirme-egitimi/

Canias ERP giriş linki :https://my.canias.com/

SAP ERP ve IFS ERP yazılımları hakkındaki yazılarımızı da okuyabilirsiniz.

İçeriğimizi oylayın post

Yorum yapın